Rezultati izbora u Studentski zbor Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

14.02.2020., Ostale obavijesti, Studentska referada

Dana 12. i 13. veljače 2020. godine u studentskim prostorijama Veterinarskoga fakulteta proveden je izbor jednog člana Studentskog zbora Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu kao zamjene dr. sc. Lidiji Medven Zagradišnik kojoj je status studentice poslijediplomskog studija prestao obranom disertacije.  U dva dana provedbe izbora glasovanju je pristupilo ukupno 14 studenata Veterinarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Prebrojavanjem glasova ustanovljeno je da je svih 14 glasačkih listića bilo važeće.

Mirta Vučković dr. med. vet., studentica poslijediplomskog sveučilišnog doktorskog studija, tako je jednoglasno izabrana za članicu Studentskog zbora Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu sa svim pravima i obvezama koji iz toga proizlaze.

Predsjednica Izbornog povjerenstva

Petra Verzak