Poziv na stručni skup “STUDENTSKI USPJESI – obilježavanje Međunarodnog dana osoba s invaliditetom”

01.12.2021., Ostale obavijesti, Studentska referada

Poštovani studenti i poštovane studentice,

povodom Međunarodnog dana osoba s invaliditetom koji se obilježava 3. prosinca, Koordinacija pravobraniteljice za osobe s invaliditetom za podršku u visokom obrazovanju organizira stručni skup pod nazivom

Skup će se održati 8. prosinca 2021. od 10 do 15 sati putem online platforme Zoom.

Kao što i sam naziv govori, na skupu će se prikazati studentski uspjesi i to kako oni akademski tako i oni u izvannastavnim aktivnostima i po završetku studija uključivanjem u svijet rada. Na skupu će tako u ulozi moderatora i izlagača sudjelovati gotovo 20 studenata s invaliditetom sa Sveučilišta u Zagrebu, Rijeci, Splitu, Osijeku, Dubrovniku i Zadru.

Prijaviti se možete putem obrasca za prijavu do 5. prosinca 2021.

Poveznica za pristup skupu bit će dostavljena nakon prijave.

MDOSI 2021_Nacrt programa

MDOSI 2021_Poziv