Prijava za člana uredničkog odbora časopisa Veterinar

22.02.2022., Ostale obavijesti, Studentska referada

Dragi studenti,

Ovim putem obavještavamo Vas da je otvoren natječaj za podnošenje prijave za člana Uredničkog odbora znanstvenostručnog časopisa studenata veterinarske medicineVeterinar”.

Na natječaj se mogu prijaviti studenti od 1. do 5. godine studija veterinarske medicine.

Potrebno je ispuniti prijavu (nalazi se na Facebook stranici fakulteta) i poslati ju u word dokumentu na e-mail: veterinar@vef.hr.
Prijava treba sadržavati ime i prezime, datum rođenja, godinu studija, kontakt broj, e-mail te kratko motivacijsko pismo.

Natječaj će biti otvoren do PONEDJELJKA, 1. ožujka 2022. do 23:59 sati.

Osim toga pozivamo sve zainteresirane autore da sudjeluju u kreiranju novog broja časopisa te da nam dostavljaju svoje izvorne znanstvene, stručne ili pregledne radove, prikaze slučajeva ili popularizacijske članke.

Za sve dodatne informacije možete se također obratiti na navedenu e-mail adresu.

PRIJAVA ZA ČLANA UREDNIČKOG ODBORA VETERINARA