STEM stipendije u akademskoj godini 2022./2023.

04.10.2022., Ostale obavijesti, Studentska referada

Poštovane studentice i poštovani studenti,

ljubazno Vas molimo da provjerite svoje osobne podatke u ISVU sustavu i valjanost Vašeg AAI Identiteta jer se sredinom 10. mjeseca/2022. očekuje otvaranju javnog poziva za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti Ministarstva znanosti RH. Podsjećamo da se dodjela STEM stipendija  provodi automatski prema važećim uvjetima studentima 1. do 3. studijske godine.

Sve važne informacije bit će na vrijeme dostupne na službenim stranicama fakulteta.

Odluka o broju državnih stipendija u STEM područjima znanosti za akademsku 2022.-2023. godinu – Ministarstvo znanosti i obrazovanja RH

Pravilnik o uvjetima i načinu ostvarivanja prava redovitih studenata na državnu stipendiju u STEM područjima znanosti – Ministrstvo znanosti i obrazovanja RH