[VAŽNO] / Preliminarni raspored kandidata za testiranje psihomotoričkih sposobnosti (5. i 6. srpnja 2021.)

25.06.2021., Ostale obavijesti, Studentska referada, Upisi

Poštovani,

objavljen je preliminarni raspored svih kandidata koji će  5. i 6. srpnja 2021. pristupiti testiranju psihomotoričkih sposobnosti na Veterinarskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, za upis u prvu studijsku godinu u akademskoj 2021./2022. godini.

VAŽNO!

Mole se svi kandidati kojima zbog kolizije s nekim drugim prijemnim ne odgovara dodijeljeni termin, da se  jave do utorka 29.06. u 12 sati, na mail vpavicic@vef.unizg.hr i predlože odgovarajući termin jedne od skupina na dan 5. srpnja 2021. (ako to nije moguće onda naglase termin za dan 6. srpnja 2021. prema predloženoj satnici u preliminarnom rasporedu).

Konačan raspored kandidata za testiranje psihomotoričkih sposobnosti, objaviti će se u srijedu 30. lipnja 2021.

Preliminarni raspored kandidata za testiranje psihomotorike – Veterinarski fakultet u Zagrebu