Dan otvorenih vrata

18.04.2019.,

U sklopu Dana otvorenih vrata i Festivala znanosti na Veterinarskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu otvorili smo i vrata Zavoda za veterinarsku biologiju. Organizirali smo nekoliko izuzetno dobro posjećenih radionica na 17. Festivalu znanosti i Danu otvorenih vrata Veterinarskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Heinzelova 55, u srijedu i četvrtak 10. i 11. travnja 2019. pod sljedećim nazivima i voditeljstvom djelatnika: radionica „BOJE HERBARIJA“ – voditeljice prof. dr. sc. Maje Popović, radionica TRAGOVIMA VELIKIH ZVIJERI voditelja Slavena Reljića, dr. med. vet., radionica DEMONSTRACIJA TRAŽENJA ŽIVOTINJA POMOĆU RADIOSIGNALA (TELEMETRIJA) voditelja prof. dr. sc. Josipa Kusaka, radionica NATJECANJE U GAĐANJU PUHALJKOM ZA KEMIJSKU IMOBILIZACIJU voditelja prof. dr. sc. Josipa Kusaka, predavanje „ISTRAŽIVANJE MORSKIH SISAVACA U JADRANU“ – izv. prof. dr. sc. Tomislava Gomerčića. Ističemo i kako smo tijekom trajanja događanja prezentirali aktualne znanstveno istraživačke projekte koji se provode na našem Zavodu.